Video
Specifo
| Artikolnumero: | DAZ-BOX |
| Produkta Grandeco: | 410x200x120mm |
| Koloro: | Arĝento |
| Kapacito: | 2500ml |
| Materialo: | Metalo kun pulvora tegaĵo finita |
| Disdontempo: | 0,2-0,5 sekundoj |
| Disdonanta Distanco | 1,5-3 coloj |
| Instalaĵo: | Tabloplato/Murmuntita/Planka stando |
| Pumpilo-tipo: | Guto/Ŝprucaĵo/Ŝaŭmo laŭvola |
| Elektra Provizo 1: | DC Elektra |
| Elektra Provizo 2: | 4*C-grandecaj baterioj |
| Plilongigita Bateriovivo: | >30,000 Cikloj |
| Atestilo | CE, RoHS, FCC |
| Pakado: | 1 peco/bruna skatolo; 2 pecoj/kartono |
| Kartona Grandeco: | 45,5X25X18,5cm |
| NW/GW: | 2,80/3,15 kg |
| Paklisto | |
| disdonilo | 1 |
| USB-kablo | 1 |
| Manlibro | 1 |
| Subtena buko | 1 |
| Mur-muntaj ŝraŭboj | 2 |

Oftaj Demandoj
D: Ĉu ni povas mendi nur specimenojn por testado antaŭ ol fari mendon?
A: Certe, specimenmendo estas akceptebla por ni.
D: Kiun pagmetodon vi akceptas?
A: Normaj kondiĉoj: T/T anticipe. Granda kvanto: L/C ĉe vido.
Malgranda sumo kiel specimenaj kotizoj: Paypal kaj Western Union.
D: Kiel vi kutime sendas la varojn? Kaj kiom longe daŭras la liverado?
A: Por specimenoj kaj malgrandaj mendoj, per ekspresa sendo, kutime daŭras 3-5 tagojn. Por grandaj mendoj, se vi bezonas urĝe, ni povas sendi varojn per aviadilo. Se vi volas ŝpari frajtokoston, ni povas sendi ilin per maro, daŭras ĉirkaŭ 30-50 tagojn, depende de via celloko.
D: Ĉu mi povas fari nian emblemon sur la produkto kaj pakaĵo? Kiel mi faru?
A: Bonvolu provizi alt-rezoluciajn LOGO-dosierojn kaj postulojn, ni faros desegnaĵojn por ke vi konfirmu. Post ricevo de via konfirmo, ni faros 2-3 specimenojn por ke vi denove konfirmu.
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.