Video
Specifo
| Artikolnumero: | K9 Pro Plus kun Wifi per la Tuya Aplikaĵo |
| Produkta Grandeco: | 121,7×131,5×302 mm |
| Tensio: | 5V 2A |
| Kapacito: | 1200ml |
| Mezurado de Distanco: | 2-10 centimetroj |
| Sonolaŭteco: | 1-4 nivelo Alĝustigebla |
| Dozo: | 0,1-2ml alĝustigebla |
| Instalaĵo: | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Mezurintervalo: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Temperaturo: | Alĝustigebla |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Elsendo en 18 lingvoj: | |
| ĉina, angla, hispana, japana, portugala, korea, germana, franca, rusa, itala, araba, turka, tajlanda, kamboĝa, indonezia, bengala, hinda, vjetnama | |
| Pakado: | 1 peco/kolora skatolo; 9 pecoj/kartono |
| Kolora Skatolo Inkluzivas: | 1x disdonilo, 1x gutujo, 1x manlibro, 1x USB-kablo, 2x murŝraŭboj. |
| Grandeco de Kolorskatolo: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Kartona Grandeco: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Avantaĝoj: | |
| * Ŝanĝi lingvojn | * Alĝustigebla Dozo |
| * Alĝustigebla Sonnivelo | * Registru temperaturmezurajn datumojn |
| * Kapacita Agordo | * Unu aplikaĵo povas regi plurajn funkciojn |

Aŭtomata sensore funkciigata: ĉi tiu senkontakta man-desinfektaĵilo estas desegnita por nebuligi man-desinfektaĵon aŭ alkoholon, kaj provizi aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan man-desinfektadon kaj forigas kruc-poluadon, atingante optimuman man-higienon.
Murmuntita Stilo: murmuntita sapdisdonilo bone funkcias por teni la surfacon de la laborsurfaco libera de malordo.
Baterio-Funkciigita kaj Reŝargebla: ĉi tiu alkohola sapdisdonilo funkcias per baterioj, kaj ankaŭ povas esti funkciigita per adaptilo. (Ne ekipita per ŝargadaptilo kaj baterioj)
Wifi havebla: ĝin subtenas la aplikaĵo Tuya, kiun vi povas elŝuti de viaj poŝtelefonoj. Per ĝi, vi povas regi ĉiujn funkciojn, facile kaj oportune.
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.