Trajtoj
Aŭtomata sensora funkciado: la senkontakta man-desinfekta maŝino estas desegnita por nebuligi man-desinfektaĵon aŭ alkoholon, kaj provizi aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan man-desinfektadon kaj forigas kruc-poluadon, atingante optimuman man-higienon.
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por komenci la sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp.
Specifo
| Artikolnumero: | F1307 |
| Produkta Grandeco: | 120x120x260 mm |
| Koloro: | Blanka |
| Kapacito: | 1000ml |
| Materialo: | 100% Virga ABS Inĝeniera Plasto |
| Botelo: | Replenigebla |
| Produkta Pezo: | 0.90kg |
| Povigo per: | 4 C-grandecaj baterioj aŭ adaptilo 110V/220V * Baterioj ne estas inkluzivitaj |
| Instalaĵo: | Murmuntita/Planka Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Uzu Dozon: | 1-Likva Pumpilo: 1ml Ĉiufoje |
| 2-Ŝaŭma Pumpilo: 0.8ml Ĉiufoje | |
| 3-ŝpruca pumpilo: 0.8ml ĉiufoje | |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Pakado: | 1 peco/bruna skatolo; 15 pecoj/kartono |
| Kartona Grandeco: | 65,5X41X29cm |
| NW/GW: | 13,80/14,50 kg |
Paklisto:
Disdonilo x1
USB-kablo x1
Manlibro x1
Ŝraŭboj por murmuntado x2
Subtena buko x 1
Rimarkoj: baterioj kaj USB-adaptilo ne estas inkluzivitaj en la pakaĵo
Kvalitkontrolo:
1. Ĉiu produktada procezo estas inspektata de nia kvalitkontrola teamo
2. Kvaliton certigis profesia inĝeniero
3. CE, FCC, ROHS-atestoj aprobitaj kaj havas memposedatajn patentojn
Klientservo
1. Via demando rilate al niaj produktoj aŭ prezo estos respondita ene de 24 horoj.
2. Daŭre informi niajn klientojn pri la produktada procezo kaj helpi aranĝi kvalitan inspektadon se necese.
3. Unujara garantio kaj respondeca postvenda servo.
4. Profesia venda kaj inĝeniera teamo por certigi bonan aĉetan sperton.
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.