Video
Specifo
| Artikolnumero: | DAZ08 |
| Produkta Grandeco: | 83X107X206mm |
| Tensio: | DC 6V |
| Kapacito: | 320 ml |
| Mezurado de Distanco: | 0~45mm |
| Ĉefa Materialo: | ABS |
| Instalaĵo: | Labortablo |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Povigo per: | 4 AA-baterioj (ne inkluzivitaj) |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Pakado: | 1 peco/kolora skatolo; 48 pecoj/kartono |
| Grandeco de Kolorskatolo: | 105X80X230mm |
| Kartona Grandeco: | 47,5X49X43cm |
| NW/GW: | 12.20/13.50kg |
Oftaj Demandoj
Q1: La produkto estas malmultekosta, ĉu la kvalito estas garantiita?
A1: Ni havas pli ol 10 jarojn da sperto en produktado kaj vendado, kaj ĉiuj produktoj havas 12-monatan garantion.
Q2: Ĉu ni povas mendi nur specimenojn por testado antaŭ ol fari mendon?
A2: Certe, specimena mendo estas akceptebla por ni.
Q3: Kiel vi kutime sendas la varojn? Kaj kiom longe daŭras la liverado?
A3: Por specimenoj kaj malgrandaj mendoj, per ekspresa sendo, kutime daŭras 3-5 tagojn. Por grandaj mendoj, se vi bezonas urĝe, ni povas sendi varojn per aviadilo. Se vi volas ŝpari frajtokoston, ni povas sendi ilin per maro, daŭras ĉirkaŭ 30-50 tagojn, depende de via celloko.
Q4: Ĉu vi akceptas OEM kaj ODM?
A4: Jes, ni povas personecigi la produktojn, etikedojn, pakaĵon.
Q5: Kio estas la mendoprocezo por personecigitaj produktoj?
A5: Provizu produktajn specifojn aŭ specifajn postulojn -- oferto -- konfirmo de oferto -- deponejo de pago -- konfirmo de produktada desegnaĵo -- fabrikado de muldilo -- fabrikado de specimeno - konfirmo de specimeno -- amasproduktado - liverado -- postvenda servo
Q6: Ĉu la produkto havas atestilon?
A6: Plej multaj ne-personigitaj produktoj estas atestitaj kaj patentitaj, kaj personigitaj produktoj povas esti aplikitaj per atestiloj laŭ klientaj postuloj.
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.