Trajtoj
Aŭtomata sensora funkciado: la senkontakta aŭtomata sapdisdonilo estas desegnita por ŝprucigi manajn desinfektaĵojn aŭ alkoholon, kaj provizi aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan manan desinfektadon kaj forigas krucpoluadon, atingante optimuman manan higienon.
Funkciigita per baterioj: ĉi tiu alkohola sapdisdonilo funkcias per baterioj, kaj ankaŭ per adaptilo. (Ne ekipita per ŝargadaptilo kaj baterioj)
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por komenci la sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp.
Specifo
| Teknologiaj Parametroj | |
| Modelnumero | F1407 |
| Baterio | 4 x C-grandecaj baterioj aŭ USB-kablo |
| Materialoj | altkvalita ABS+HDPE, ne reakirita |
| Koloro | blanka, aliaj koloroj povas esti personecigitaj |
| Dimensio | 121,7x131,5x302 mm |
| Kapacito | 2500 ml |
| Produkta Pezo | 0.95kg |
| Pakado | 1 peco/interna skatolo; 10 pecoj/kartono |
| Kartona Grandeco | 81X33X36.5cm |
| Ajutospecoj | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Allokigo | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
Inkluzivas:
Disdonilo x1
USB-kablo x1
Manlibro x1
Subtena buko x1
Ŝraŭboj por murmuntado x2
Rimarkoj: baterioj kaj ŝargilo ne estas inkluzivitaj en la pakaĵo
Apliko:
La aŭtomata senkontakta sapdisdonilo Siweiyi estas vaste uzata por man-desinfektado en hejmoj, oficejoj, hoteloj, butikcentroj, lernejoj, hospitaloj, ktp., havebla por individua kaj publika uzo.
Klientservo
1. Via demando rilate al niaj produktoj aŭ prezo estos respondita ene de 24 horoj.
2. Daŭre informi niajn klientojn pri la produktada procezo kaj helpi aranĝi kvalitan inspektadon se necese.
3. Unujara garantio kaj respondeca postvenda servo.
4. Profesia venda kaj inĝeniera teamo por certigi bonan aĉetan sperton.
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.