Video
Specifo
| Artikolnumero: | F1303 Neoksidebla ŝtalo |
| Produkta Grandeco: | 120x120x260 mm |
| Koloro: | Blanka |
| Kapacito: | 1000ml |
| Materialo: | Neoksidebla ŝtalo |
| Botelo: | Replenigebla |
| Produkta Pezo: | 1.25 kg |
| Povigo per: | Baterio de grandeco 4*C aŭ adaptilo 110V/220V |
| Instalaĵo: | Murmuntita/Planka Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Pumpilo Dozo: | 1-Likva Pumpilo: 1ml Ĉiufoje |
| 2-Ŝaŭma Pumpilo: 0.8ml Ĉiufoje | |
| 3-ŝpruca pumpilo: 0.8ml ĉiufoje | |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Pakado: | 1 peco/bruna skatolo; 15 pecoj/kartono |
| Kartona Grandeco: | 65,5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50kg |
Paklisto:
Disdonilo x1
USB-kablo x1
Manlibro x1
Subtena buko x1
Ŝraŭboj por murmuntado x2
Apliko:
La aŭtomata senkontakta sapdisdonilo Siweiyi estas vaste uzata por man-desinfektado en hejmoj, oficejoj, hoteloj, butikcentroj, lernejoj, hospitaloj, ktp., havebla por individua kaj publika uzo.
Oftaj Demandoj
Ĉu kvalito estas garantiita?
A: Ni havas pli ol 10 jarojn da sperto en produktado kaj vendado, kaj ĉiuj produktoj havas 12-monatan garantion.
D: Ĉu ni povas mendi nur specimenojn por testado antaŭ ol fari mendon?
A: Certe, specimenmendo estas akceptebla por ni.
D: Kiun pagmetodon vi akceptas?
A: Normaj kondiĉoj: T/T anticipe. Granda kvanto: L/C ĉe vido.
Malgranda sumo kiel specimenaj kotizoj: Paypal kaj Western Union.
D: Kiel vi kutime sendas la varojn? Kaj kiom longe daŭras la liverado?
A: Por specimenoj kaj malgrandaj mendoj, per ekspresa sendo, kutime daŭras 3-5 tagojn. Por grandaj mendoj, se vi bezonas urĝe, ni povas sendi varojn per aviadilo. Se vi volas ŝpari frajtokoston, ni povas sendi ilin per maro, daŭras ĉirkaŭ 30-50 tagojn, depende de via celloko.
Ĉu vi akceptas OEM kaj ODM?
A: Jes, ni povas personecigi la produktojn, etikedojn, pakaĵon.
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.