| Grandeco | 126,2*182,2*271,5mm |
| Materialo | PP-plastaĵo |
| Koloro | Blanka |
| Kapacito | 1000ml |
| Elektroprovizo | AA/18650 Baterioj kaj USB Elektro |
| Inkluzivi | disdonilo x1 |
| USB-kablo x1 | |
| Manlibro x1 | |
| Subtena buko x1 | |
| Ŝraŭboj por murmuntado x2 | |
| Gutiga pleto x1 | |
| Funelo x1 | |
| Malantaŭa kovrilo x1 | |
| Kartona kvanto | 12 pecoj/kartono |
| Majstra kartona grandeco | 57×44,5×33,5 CM |
| Pezo | 12.2 kg/Kartono |
| Rimarkoj | baterioj kaj USB-adaptilo ne estas inkluzivitaj en la pakaĵo |


Trajtoj:
Aŭtomata sensora funkciado: la senkontakta man-desinfekta sapdisdonilo estas desegnita por man-desinfektaĵo, ĝelo aŭ alkoholo, kaj provizas aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan man-desinfektadon kaj forigas kruc-poluadon.
Multoblaj lokigoj: ĝi povas esti metita sur labortablon kaj ankaŭ muntita sur muron aŭ tripiedon, kio estas oportuna por uzo en malsamaj lokoj.
Baterio-Funkciigita kaj Reŝargebla: ĉi tiu alkohola sapdisdonilo estas funkciigita per 4 AA-baterioj aŭ 2 18650-baterioj, kaj ankaŭ povas esti funkciigita per tipo-C-kablo. (Ne ekipita per ŝargadaptilo kaj baterioj)
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por komenci la disdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton. Ĝi taŭgas por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp.
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.