Aŭtomata sensora funkciado: la senkontakta man-desinfekta maŝino estas desegnita por nebuligi man-desinfektaĵon aŭ alkoholon, kaj provizi aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan man-desinfektadon kaj atingas optimuman man-higienon.
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por komenci la sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp.


| Artikolnumero: | F18 |
| Tensio: | 5V 2A |
| Kapacito: | 350ml |
| Mezurado de Distanco: | 2-10 centimetroj |
| Sonolaŭteco: | 1-4 nivelo Alĝustigebla |
| Dozo: | 0,1-2ml alĝustigebla |
| Instalaĵo: | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Mezurintervalo: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Laboranta Temperaturo: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarma Temperaturo: | Alĝustigebla (37.3-39℃) |
| Povigo per: | AA-baterio, 18650-baterio, Tipo C elektra |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Elsendo en 18 lingvoj: | |
| ĉina, angla, hispana, japana, portugala, korea, germana, franca, rusa, itala, araba, turka, tajlanda, kamboĝa, indonezia, bengala, hinda, vjetnama | |
| F18-Pakaĵo: | 1 peco/kolora skatolo; 12 pecoj/kartono |
| Unu kolora skatolo enhavas: 1x disdonilon, 1x gutujo, 1x manlibron, 1x USB-kablon, 2x murŝraŭbojn. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Tripoda Pakaĵo: | 1 peco/bruna skatolo; 20 pecoj/kartono |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.