Granda kapacito: ĉi tiu aŭtomata man-desinfektaĵilo havas grandan kapaciton de 1000 ml, taŭga por uzo de diversaj desinfektaĵaj likvaĵoj kaj man-desinfektaĵoj, por ĉiutaga uzo kaj profesia uzo, perfekta por hejmo, hoteloj, hospitaloj aŭ aliaj publikaj lokoj.
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por komenci la sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp.

| Artikolnumero: | F1307 kun planka stando |
| Grandeco de Sapo-Disdonilo: | 120x120x260 mm |
| Koloro de la sapo-disdonilo: | Blanka |
| Kapacito de Sapo Disdonebla: | 1000ml |
| Sapo Disdonanta Materialo: | 100% Virga ABS Inĝeniera Plasto |
| Sapo Disdonbotelo: | Replenigebla |
| Pezo de la sapdisdonilo: | 0.90kg |
| Povigo per: | Baterio de grandeco 4*C aŭ adaptilo 110V/220V |
| Planka stando: | Materialo de la pleto: Metalo kun pulvora tegaĵo Tubmaterialo: Aluminio kun pulvora tegaĵo Materialo de la Baza Stando: Ŝtalo kun pulvora tegaĵo |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Uzu Dozon: | 1-Likva Pumpilo: 1ml Ĉiufoje |
| 2-Ŝaŭma Pumpilo: 0.8ml Ĉiufoje | |
| 3-ŝpruca pumpilo: 0.8ml ĉiufoje | |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Pakado: | 1 aro/kartono |
| Kartona Grandeco: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5,6/6,2 kg |
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.