Granda kapacito: ĉi tiu aŭtomata man-desinfektaĵilo havas grandan kapaciton de 1200 ml, taŭga por uzo de diversaj desinfektaĵaj likvaĵoj kaj man-desinfektaĵoj, por ĉiutaga uzo kaj profesia uzo, perfekta por hejmo, hoteloj, hospitaloj aŭ aliaj publikaj lokoj.
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por komenci la sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp.
Aŭtomata sensora funkciado: la senkontakta man-desinfekta maŝino estas desegnita por nebuligi man-desinfektaĵon aŭ alkoholon, kaj provizi aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan man-desinfektadon kaj forigas kruc-poluadon, atingante optimuman man-higienon.


| Artikolnumero: | K9 Profesiulo Duobla |
| Produkta Grandeco: | 121,7×131,5×302 mm |
| Tensio: | 5V 2A |
| Kapacito: | 1200ml |
| Mezurado de Distanco: | 2-10cm |
| Sonolaŭteco: | 1-4 nivelo Alĝustigebla |
| Dozo: | 0,1-2ml alĝustigebla |
| Instalaĵo: | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Mezurintervalo: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Temperaturo: | Alĝustigebla |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Elsendo en 18 lingvoj: | |
| ĉina, angla, hispana, japana, portugala, korea, germana, franca, rusa, itala, araba, turka, tajlanda, kamboĝa, indonezia, bengala, hinda, vjetnama | |
| K9 Pro Duobla Pakaĵo: | 1 peco/kolora skatolo; 9 pecoj/kartono |
| Unu kolora skatolo enhavas: 1x disdonilon, 1x gutujo, 1x manlibron, 1x USB-kablon, 2x murŝraŭbojn. | |
| 15,5×15,5×31,5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Planka Stando-Pakaĵo: | 1 peco/bruna skatolo; 6 pecoj/kartono |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kilogramoj | |
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.