Aŭtomata sensora funkciado: la senkontakta man-desinfekta maŝino estas desegnita por nebuligi man-desinfektaĵon aŭ alkoholon, kaj provizi aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan man-desinfektadon kaj atingas optimuman man-higienon.
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por komenci la sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp.
| Artikolnumero: | DAZ-BOX kun planka stando |
| Produkta Grandeco: | 410x200x120mm |
| Koloro: | Arĝento |
| Kapacito: | 2500ml |
| Materialo: | Metalo kun pulvora tegaĵo finita |
| Disdontempo: | 0,2-0,5 sekundoj |
| Disdonanta Distanco | 1,5-3 coloj |
| Planka stando: | Materialo de la pleto: Metalo kun pulvora tegaĵo Tubmaterialo: Aluminio kun pulvora tegaĵo Materialo de la Baza Stando: Ŝtalo kun pulvora tegaĵo |
| Pumpilo-tipo: | Guto/Ŝprucaĵo/Ŝaŭmo laŭvola |
| Elektra Provizo 1: | DC Elektra |
| Elektra Provizo 2: | 4*C-grandecaj baterioj |
| Plilongigita Bateriovivo: | >30,000 Cikloj |
| Atestilo | CE, RoHS, FCC |
| Pakado: | 1 aro/kartono |
| Kartona Grandeco: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9,5/10,35 kg |




Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.