Video
Specifo
| Artikolnumero: | K9 Pro Plus |
| Produkta Grandeco: | 121,7×131,5×302 mm |
| Tensio: | 5V 2A |
| Kapacito: | 1200ml |
| Mezurado de Distanco: | 2-10cm |
| Sonolaŭteco: | 1-4 nivelo Alĝustigebla |
| Dozo: | 0,1-2ml alĝustigebla |
| Instalaĵo: | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Mezurintervalo: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Temperaturo: | Alĝustigebla |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Elsendo en 18 lingvoj: | |
| ĉina, angla, hispana, japana, portugala, korea, germana, franca, rusa, itala, araba, turka, tajlanda, kamboĝa, indonezia, bengala, hinda, vjetnama | |
| Pakado: | 1 peco/kolora skatolo; 9 pecoj/kartono |
| Kolora Skatolo Inkluzivas: | Disdonilo x1 USB-kablo x1 Manlibro x1 Subtena buko x1 Ŝraŭboj por murmuntado x2 Gutiga pleto x1 Funelo x1 Malantaŭa kovrilo x1 Kartona kvanto: 9 pecoj/kartono Majstra kartona grandeco: 49x49x36 CM Pezo: 11.6 kg/Kartono Rimarkoj: baterioj kaj USB-adaptilo ne estas inkluzivitaj en la pakaĵo |
| Grandeco de Kolorskatolo: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Kartona Grandeco: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Trajtoj:
1. Povas esti metita sur labortablon, muron, tripiedon
2. Subtenas 18 lingvojn
3. Energifontoj: USB, 4 pecoj AA aŭ 2 pecoj 18650 baterioj
4. Memposedata patento, CE, ROHS, FCC aprobita
5. Multfunkciaj ajutoj: ŝprucaĵo, guto, ŝaŭmo
7. OEM kaj ODM haveblaj


Klientservo:
1. Via demando rilate al niaj produktoj aŭ prezo estos respondita ene de 24 horoj.
2. Daŭre informi niajn klientojn pri la produktada procezo kaj helpi aranĝi kvalitan inspektadon se necese.
3. Unujara garantio kaj respondeca postvenda servo.
4. Profesia venda kaj inĝeniera teamo por certigi bonan aĉetan sperton.
Kvalitkontrolo:
1. Ĉiu produktada procezo estas inspektata de nia QC-teamo
2. Kvalito estas certigita de profesia inĝeniero
3. CE, FCC, ROHS-atestoj aprobitaj kaj havas memposedatajn patentojn
4. Unujara garantio
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.