Video
Trajtoj:
Mezurado de temperaturo je longa distanco: kun altkvalita sensilo interne, la sapdisdonilo por likva sapo K9 Pro F povas monitori temperaturon ĝis 3 m, tre taŭga por uzo en publikaj areoj, kiel lernejo, hotelo, hospitalo, butikcentro, ktp.
Murmuntita Stilo: murmuntita aŭtomata desinfektaĵdisdonilo bone funkcias por teni la surfacon de la vendotablo libera kaj pura.
Bateri-funkciigata kaj reŝargebla: ĉi tiu alkohola sapdisdonilo estas funkciigata per AA- aŭ 18650-baterioj, kaj ankaŭ povas esti funkciigita per adaptilo. (Ne ekipita per ŝargadaptilo kaj baterioj).
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por ŝalti la aŭtomatan sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp. Ĝi mezuras la temperaturon de manoj kaj frunto samtempe.


| Artikolnumero: | K9 Profesiulo F |
| Produkta Grandeco: | 121,7×131,5×302 mm |
| Tensio: | 5V 2A |
| Kapacito: | 1200ml |
| Mezurado de Distanco: | 3m |
| Sonolaŭteco: | 1-4 nivelo Alĝustigebla |
| Dozo: | 0,1-2ml alĝustigebla |
| Instalaĵo: | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Mezurintervalo: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Temperaturo: | Alĝustigebla |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Elsendo en 18 lingvoj: | |
| ĉina, angla, hispana, japana, portugala, korea, germana, franca, rusa, itala, araba, turka, tajlanda, kamboĝa, indonezia, bengala, hinda, vjetnama | |
| Pakado: | 1 peco/kolora skatolo; 9 pecoj/kartono |
| Kolora Skatolo Inkluzivas: | Disdonilo x1, USB-kablo x1, Manlibro x1, Subtena buko x1, Murmuntaj ŝraŭboj x2, Gutiga pleto x1, Funelo x1, Malantaŭa kovrilo x1, Kartona kvanto: 9 pecoj/kartonoMajstra kartona grandeco: 49x495x35 CMPezo: 11.6 kg/Kartono Rimarkoj: baterioj kaj USB-adaptilo ne estas inkluzivitaj en la pakaĵo |
| Grandeco de Kolorskatolo: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Kartona Grandeco: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Artikolnumero: | K9 Profesiulo F |
| Produkta Grandeco: | 121,7×131,5×302 mm |
| Tensio: | 5V 2A |
| Kapacito: | 1200ml |
| Mezurado de Distanco: | 3m |
| Sonolaŭteco: | 1-4 nivelo Alĝustigebla |
| Dozo: | 0,1-2ml alĝustigebla |
| Instalaĵo: | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
| Pumpilo-tipo: | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Mezurintervalo: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Temperaturo: | Alĝustigebla |
| Atestilo: | CE, ROHS, FCC |
| Elsendo en 18 lingvoj: | |
| ĉina, angla, hispana, japana, portugala, korea, germana, franca, rusa, itala, araba, turka, tajlanda, kamboĝa, indonezia, bengala, hinda, vjetnama | |
| Pakado: | 1 peco/kolora skatolo; 9 pecoj/kartono |
| Kolora Skatolo Inkluzivas: | Disdonilo x1, USB-kablo x1, Manlibro x1, Subtena buko x1, Murmuntaj ŝraŭboj x2, Gutiga pleto x1, Funelo x1, Malantaŭa kovrilo x1, Kartona kvanto: 9 pecoj/kartonoMajstra kartona grandeco: 49x495x35 CMPezo: 11.6 kg/Kartono Rimarkoj: baterioj kaj USB-adaptilo ne estas inkluzivitaj en la pakaĵo |
| Grandeco de Kolorskatolo: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Kartona Grandeco: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.