Video
Trajtoj:
Aŭtomata sensore funkciigata: la senkontakta man-desinfektiga sapdisdonilo estas desegnita por nebuligi man-desinfektaĵon aŭ alkoholon, kaj provizi aŭtomatan dozon de ŝprucaĵo, kiu ebligas rapidan kaj facilan man-desinfektadon kaj forigas kruc-poluadon, atingante optimuman man-higienon.
Murmuntita Stilo: murmuntita desinfektaĵdisdonilo bone funkcias por teni la surfacon de la laborsurfaco libera de malordo.
Baterio-Funkciigita kaj Reŝargebla: ĉi tiu alkohola sapdisdonilo funkcias per baterioj, kaj ankaŭ povas esti funkciigita per adaptilo. (Ne ekipita per ŝargadaptilo kaj baterioj)
Praktika kaj Higiena: simple metu vian manon sub la sensilon por ŝalti la sapdisdonilon, vi povas efike eviti krucinfekton sen tuŝi la sapdisdonilon. Taŭga por publikaj lokoj kiel oficejoj, hoteloj, hospitaloj, medicinaj institucioj, lernejoj, ktp. Ĝi mezuras la temperaturon de manoj kaj frunto samtempe.









| Teknologiaj Parametroj | |
| Baterio | 4 x AA-baterioj, 2 x 18650-baterioj aŭ USB |
| Materialoj | altkvalita ABS+HDPE, ne reakirita |
| Koloro | blanka, aliaj koloroj povas esti personecigitaj |
| Dimensio | 121,7×131,5×302 mm |
| Kapacito | 1200 ml |
| Precizeco | ±0.2°C |
| Media temperaturo | 10-40°C (15°C-35°C estas plej bona) |
| Mezurintervalo | 0-50°C |
| Alarmtipo | fulmanta+bipa “DIDIDI” |
| Ajutospecoj | Laŭvola (Ŝprucaĵo/Guto/Ŝaŭma Pumpilo) |
| Allokigo | Murmuntita, Skribotabla, Tripoda Stando |
La pakaĵo inkluzivas:
Disdonilo x1
USB-kablo x1
Manlibro x1
Subtena buko x1
Ŝraŭboj por murmuntado x2
Gutiga pleto x1
Funelo x1
Malantaŭa kovrilo x1
Kartona kvanto: 9 pecoj/kartono
Majstra kartona grandeco: 49x49x36 CM
Pezo: 11.6 kg/Kartono
Rimarkoj: baterioj kaj USB-adaptilo ne estas inkluzivitaj en la pakaĵo
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.