La aŭtomata aera parfumdisdonilo Siweiyi estas norma grandeco, bateri-funkciigata disdonilo, kiu aŭtomate disdonas aerosolajn ŝprucaĵojn je programitaj intervaloj. Ĝi funkcias plej efike kiam muntita sur la muro almenaŭ sep futojn super la planko.
| Artikolnumero: | ADS05 |
| Produkta Grandeco: | 212x90x90 mm |
| Koloro: | Blanka |
| Materialo: | PP |
| Produkta Pezo: | 185 gramoj |
| Intervala Tempo: | 5 / 15 / 30 minutoj (alĝustigebla) |
| Elektroprovizo: | 2 x AA-baterioj (ne inkluzivitaj) |
| Dozo: | 0.1ml |
| Instalaĵo: | Murmuntita, Skribotabla |
| Kongrua Aerosola Kapacito: | 300ml |
| Kongrua Aerosola Grandeco (A x Diametro): | Proksimume 14 x 6,5 cm |
| Apliko: | hejma banĉambro, publika necesejo, hotelo, restoracio kaj pli |
| Pakaĵo Inkludita:: | 1 x Aŭtomata Aerosola Disdonilo (baterio kaj aerosolo ne inkluzivitaj) |
| Atestilo: | CE, ROHS |
| Pakado: | 24 pecoj/kartono |
| Kartona Grandeco: | 50X38X22cm |
| NW/GW: | 4,39/4,98 kg |
Ekde sia fondiĝo, nia fabriko disvolvas mondklasajn produktojn aliĝante al la principo
de kvalito unue. Niaj produktoj akiris bonegan reputacion en la industrio kaj valoran fidindecon inter novaj kaj malnovaj klientoj.